Shirka_Dausim_kk

Кенен Әзірбаев атындағы «Шырқа, даусым!»
атты Республикалық әншілер конкурсы
(Тараз қаласы)

  • 2001 жылы І-ші республикалық конкурс
  • Бас жүлде (жеңіл автокөлік) – Шолпан Даржанова (Алматы қаласы)
  • Бас жүлде – Оңал Азаматова (Тараз қаласы)
  • І орын – Берік Омаров (Шығыс Қазақстан)
  • ІІ орын – Ерболат Шалдыбеков (Алматы қаласы)
  • ІІ орын – Жазгүл Даңылбаева (Алматы қаласы)
  • ІІІ орын – Ержан Нұрымбетов (Түркістан қаласы)
  • ІІІ орын – Сауле Желдібаева (Тараз қаласы)

  • 2003 жылы ІІ-ші республикалық конкурс
  • Бас жүлде (жеңіл автокөлік) – Ардақ Балажанова (Астана қаласы)
  • І орын – «Тараз» триосы (Асылхан Шүңіреков, Ержан Ыдырысов, Берік Қалиев)
  • І орын – Дәурен Әркенов (Қарағанды облысы)
  • ІІ орын – Ақан Әбдуәлиев (Алматы қаласы)
  • ІІ орын – Манапбек Қадыров (Қостанай қаласы)
  • ІІІ орын – Зергүл Абдоллаева (Астана қаласы)
  • ІІІ орын – Ләззат Жаманаева (Алматы қаласы)
  • ІІІ орын – Данияр Сқақов (Алматы қаласы)

  • 2005 жылы ІІІ-ші республикалық конкурс
  • Бас жүлде (жеңіл автокөлік) – Клара Төленбаева (Астана қаласы)
  • І орын – Қазбек Әдікеев (Алматы қаласы)
  • І орын – Анар Құмарова (Алматы қаласы)
  • ІІ орын – Фольклорлық тобы (Жамбыл ауданы)
  • ІІ орын – Айнұр Молдашева (Астана қаласы)
  • ІІІ орын – Аян Садуақасов (Алматы)
  • ІІІ орын – Айгүл Елшібаева (Астана)
  • ІІІ орын – Амангелді Қожанов (Павлодар)

  • 2007 жылы ІV-ші республикалық конкурс
  • Бас жүлде – Ахат Кенжебаев (Алматы қаласы)
  • І орын – Бейбіт Мұсаев (Алматы қаласы)
  • І орын – Саят Нұрғазин (Алматы қаласы)
  • ІІ орын – Омарбекова Арайлым (Астана қаласы)
  • ІІ орын – Есенгелдинова Сая (Астана қаласы)
  • ІІІ орын – Балдырған Төлегенова (Алматы қаласы)
  • ІІІ орын – «Алтын домбыра» үштігі (Жамбыл облысы, Талас ауданы)

  • 2009 жылы V-ші республикалық конкурс
  • Бас жүлде – Мойнағашев Саян (Алматы облысы, Іле ауданы)
  • І орын – Нартүеева Айгерім (Алматы қаласы)
  • І орын – Шәкаримов Төлеген (Алматы қаласы)
  • ІІ орын – Әбуғазин Талғат (Алматы қаласы)
  • ІІ орын – Аббасова Қарлығаш (Астана қаласы)
  • ІІІ орын – Мұқашева Шолпан (Атырау облысы)
  • ІІІ орын – Әбілхат Нұрболат (Астана қаласы)
  • ІІІ орын – Мұсағали Жасұлан (Алматы қаласы)

  • 2011 жылы VІ-ші республикалық конкурс
  • Бас жүлде – Алшынова Гүлім (Алматы)
  • І орын – Абильдин Бекзат (Алматы қаласы)
  • І орын – Маясаров Жақсыкелді (Алматы қаласы)
  • ІІ орын – Әбенова Сұлужан (Жамбыл облысы)
  • ІІ орын – Шаңбаев Есбол (Алматы қаласы)
  • ІІІ орын – Қоңыров Жасұлан (Алматы қаласы)
  • ІІІ орын – Бегасылов Рахат (Астана қаласы)
  • ІІІ орын – Қарабекова Айзат (Алматы қаласы)

  • 2013 жылы VІІ-ші республикалық конкурс
  • Бас жүлде – Асқап Арай (Алматы қаласы)
  • І орын – Әбілбаев Рауан (Алматы облысы)
  • І орын – Ибәділдаев Ерлан (Жамбыл облысы)
  • ІІ орын – Нарбатыров Камал (Тараз қаласы)
  • ІІ орын – Жаңабаев Оразәлі (Алматы қаласы)
  • ІІІ орын – Ағайдаров Ерғали (Оңтүстік Қазақстан облысы)
  • ІІІ орын – Бейсенова Назира (Астана қаласы)

  • 2016 жылы VIII-ші Республикалық конкурс
  • Бас жүлде (жеңіл автокөлік) – Рақымбай Данияр (Алматы қаласы)
  • І орын – Бектұрсын Қайратбек (Алматы облысы)
  • ІІ орын – Құрбанәлі Мұхаммед (Оңтүстік Қазақстан облысы)
  • ІІІ орын – Оңғарбай Айдос (Астана қаласы)